Tiešsaistes seminārs "Ziedu noslēpumi"

Norises vieta: zoom tiešraide un ieraksts

Norises laiks:  21. aprīlis plkst. 14:00-15:30.

Vebināru vadītāja: Dr. biol. Iluta Dauškane -  LU Bioloģijas fakultātes docente un pētniece

Mērķauditorija:  pirmsskolas un sākumskolas skolotāji, vecāki un citi 

Cena par dalību tiešsaistes seminārā  -  EUR 11.00

Apputeksnētāji – kukaiņi, putni, sikspārņi – ir izšķiroši svarīgi ekosistēmām un bioloģiskajai daudzveidībai. To populācijas skaita un daudzveidības samazināšanās ietekmē un arī turpmāk nākotnē var ietekmēt pārtikas daudzumu un pieejamību uz zemes. Ne velti apputeksnētāji ir atzīti par "visdārgākajiem" dzīviem organismiem uz mūsu planētas, pārrēķinot naudas izteiksmē. 

Attiecības starp augiem un apputeksnētājiem ir veidojušās vairāku miljonu gadu garā evolūcijas vēsturē. Ziedaugi ir mainījuši un specializējuši savus ziedus – to formu, krāsu, smaržu – un tiem mainījušies līdzi arī apputeksnētāji. 

LU Bioloģijas fakultātes docentes un pētnieces Dr. biol. Ilutas Dauškanes vebinārs būs kā piedzīvojums, kurā tiks atklāti ziedaugu un apputeksnētāju sadarbības noslēpumi. 

Vebinārs ir paredzēts jebkuram interesentam, jo tā laikā būs gan stāstījums, gan kāda ideja un piemērs praktiskā darba veikšanai, kā arī iespēja uzdot jautājumus un saņemt atbildes. Īpaši interesants un noderīgs tas būs skolotājiem un vecākiem. 

Vebināra laikā ir paredzēts praktiskais darbs – lūgums savākt dažādus ziedus, piemēram, mārpuķītes, pienenes, vizbulītes u.c.


Vebināru vadīs

Dr. biol. Iluta Dauškane

LU Bioloģijas fakultātes asoc. profesore un pētniece

Piedāvājums mācību iestādēm

Noformējot  veidlapu zemāk un apmaksājot "Skolotājiem Zelt" rēķinu, jūs saņemsiet attiecīgu skaitu "kodu" ar kuriem jūsu darbinieki varēs reģistrēties vebināram bez maksas.

Regulārā cena par vienu dalībnieku 11,00 eur.

Mācību iestāžu atlaides:
no 5 pedagogiem - 10%,
no 10 pedagogiem - 20%,
no 15 pedagogiem - 30%,
no 20 pedagogiem - 40%
no 50 un vairāk pedagogiem - 50%

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet +371 27111718 vai rakstiet e-pastu: skolotajiemzelt@gmail.com