Kā tikt galā ar izaicinājumiem attiecībās ar bērnu


Semināru vadītāja: Mag.Psych. Zane Gulbe 

Mērķauditorija: skolu un pirmsskolu pedagogi, vecāki.

Cena par četru video semināru ciklu EUR 45.00

Pēc semināru cikla noskatīšanās, saņemsiet pedagogu profesionālās pilnveides apliecību 8 stundu apmērā.

Apkārtējās vides un pieaugušo uzdevums ir pēc iespējas vairāk atbalstīt bērnu. Četru nodarbību ciklā uzzināsi, kāda vide un kādi audzināšanas modeļi nodrošina pēc iespējas labāku atbalstu bērna izaugsmei. Saņemsi praktiski lietojamus padomus gudrai attieksmei, lai veicinātu bērna vispusīgu attīstību, respektējot bērna dabas dotās spējas. Uzzināsi, kā palīdzēt sev pašam, lai palīdzētu bērnam un kā uzlabot attiecības,  sadarbošanās prasmes ne tikai ar bērniem, bet arī ar citiem pieaugušajiem.


Risinājumi šķietami sarežģītām situācijām var būt pārsteidzoši vienkārši. Visas pārmaiņas sākas ar tevi.


1.seminārs "Kā izprast bērnu un viņa uzvedību”

Uzzināsi, ko ņemt vērā izvirzot savas gaidas attiecībā uz bērnu un viņa uzvedību, un kā komunicēt bērnu iedrošinot, atbalstot un pieņemot.

2.seminārs "Risinājumi problemātiskas uzvedības gadījumā”

Uzzināsi, par ko pārliecināties pirms labojam bērna uzvedību, kā veidot pozitīvu mācīšanās pieredzi prasmju attīstīšanai un saņemsi praktiskus padomus, kurus uzreiz pielietot praksē izaicinošas uzvedības situācijās.

3.seminārs "Pieaugušo savstarpējā sadarbība”

Uzzināsi, kā pilnveidot savas saskarsmes prasmes cieņpilnākai, veiksmīgākai komunikācijai, izprotot attieksmes, cieņas un laipnības nozīmīgumu. Kopā izvērtēsim sadarbības prasmes, toleranci pret atšķirīgo, kā arī noskaidrosi, kā atpazīt savas un citu vajadzības saskarsmē.

4.seminārs "Kā palīdzēt sev pašam, lai palīdzētu bērnam”

Uzzināsi, kā atrast pārliecību, līdzsvaru sevī, kā rūpēties par savām vajadzībām un atjaunot savus resursus. Iegūsi tehnikas un vingrinājumus iekšējā līdzsvara atgūšanai.


Katrā seminārā tiks piedāvāta gan teorētiskā daļa, gan pašpieredzes vingrinājumi un patstāvīgie darbi. Būs iespēja uzdot jautājumus un diskutēt.


Kontaktpersona: Sanda Reikmane, mob.tālr. 26311011Zane Gulbe

Psiholoģe un topošā kognitīvi biheiviorālā terapeite. Līdzautore grāmatai "ŠPIKERIS IZCILĀM ATTIECĪBĀM AR BĒRNU" www.zanegulbe.lv

Piedāvājums mācību iestādēm

Noformējot  veidlapu zemāk un apmaksājot "Skolotājiem Zelt" rēķinu, jūs saņemsiet attiecīgu skaitu "kodu" ar kuriem jūsu darbinieki varēs reģistrēties vebināram bez maksas.

Regulārā cena par vienu dalībnieku 45,00 eur.

Mācību iestāžu atlaides:
no 5 pedagogiem - 10%,
no 10 pedagogiem - 20%,
no 15 pedagogiem - 30%,
no 20 pedagogiem - 40%
no 50 un vairāk pedagogiem - 50%

Jautājumu gadījumā lūdzu zvaniet +371 26311011 vai rakstiet e-pastu: skolotajiemzelt@gmail.com